מחנה הקיץ הטכנולוגי של Cisco

מסלולי ההכשרה במקצועות ההייטק באקדמיה הצעירה לחדשנות וטכנולוגיה בבאר שבע

גיבורי-על לא נמצאים רק בסרטים ובספרי קומיקס

הם נמצאים גם בעולם התוכנה והסייבר ומגינים על מיליוני בני אדם מדי יום. אנחנו מזמינים אותך לעשות את הצעד הראשון שלך בתחום ה-IT וה-Security ולהירשם לאחד מקורסי הלימוד של סיסקו בתחומי הרשתות, התוכנה והסייבר המתקיימים בקיץ.

התכנית תתקיים במהלך חודש יולי במרכז הטכנולוגי באר שבע.

הקורסים במחנה הקיץ מתקיימים בשני מחזורים במהלך חודש יולי  |  מספר המקומות מוגבל  |  הרישום לתכנית מתבצע במרכז הטכנולוגי באר שבע  |  הרישום לתכנית הינו על בסיס מקום פנוי  |  כל תלמיד רשאי להירשם לקורס אחד בלבד  |  לא נדרש ידע קודם  |  נדרש מחשב נייד מכל תלמיד | מחנה הקיץ מתקיים במשך שבועיים בימים א׳-ה׳ בין השעות 9:00-13:00  |  כתובת: דרך המשחררים 41 באר שבע.


תכנית ההכשרה ׳מתכנת פייתון צעיר׳ של חברת Cisco תכשיר אתכם לתכנת במיומנות בשפת התכנות הפופולרית והמבוקשת בעולם. 

פייתון (Python) היא שפת התכנות הראשונה הפופולרית ביותר באוניברסיטאות בארה"ב, ונמצאת בשימוש נרחב בחברות ענק כמו Google, Dropbox ,NASA, ו-Netflix. השכר של מתכנתי פייתון הוא מהגבוהים בשוק, והם משתלבים במגוון תפקידי פיתוח בתחומי אבטחת הסייבר, הרשתות, אתרי אינטרנט, בינה מלאכותית ולמידת מכונה.

פייתון היא שפת תכנות עוצמתית, קלה לשימוש ומגוונת המתאימה למתחילים ולמקצוענים בתכנות. פייתון מצויינת בתור שפת תכנות למתכנתים חדשים: היא מאפשרת לכם לחשוב כמו מתכנת, ולהתעסק פחות בדקויות של תחביר כמו בשפות תכנות אחרות. 

תכנית ההכשרה למפתחי פייתון של חברת Cisco נלמדת במאות קולג׳ים ומוסדות לימוד ברחבי העולם.

מחזור א׳:

החל מה-01/07/19 ועד ה-14/07/19 בין השעות 9:00-13:00.

 

מחזור ב׳:

החל מה-15/07/19 ועד ה-28/07/19 בין השעות 9:00-13:00.

מתכנת פייתון צעיר

מהנדס רשתות צעיר

תכנית ההכשרה חושפת את המשתתפים למושגי התקשורת שנמצאים בתשתית של הכלכלה הדיגיטלית. היא פותחת צוהר לקריירה במגוון תחומים בתחומי ה-IT והתקשורת.

 

במסגרת ההכשרה, המשתתפים יתנסו בעבודה מעשית במערכות תקשורת חדשניות, וילמדו כיצד לתכנן ולממש רשתות המתחברות לאינטרנט. כמו כן, המשתתפים ילמדו גם כיצד לזהות ולהתמודד עם איומי אבטחה על הרשת הביתית, וכיצד להגדיר יישומי אינטרנט ושיתוף בין מחשבים. 

כשם שהכלכלה הדיגיטלית הופכת למרכיב חיוני בכל חלק של הכלכלה הגלובלית, הדרישה לאנשים יצירתיים בעלי השכלה טכנולוגית נמצאת בשיאה. רשתות תקשורת, נמצאות כיום בכל מקום, ומחברות יותר ויותר מכשירים ו"דברים" לרשת המשרדית או הביתית.

מחזור א׳:

החל מה-01/07/19 ועד ה-14/07/19 בין השעות 9:00-13:00.

 

מחזור ב׳:

החל מה-15/07/19 ועד ה-28/07/19 בין השעות 9:00-13:00.

קורס סייבר לנוער

קורס הסייבר לנוער של חברת Cisco יאפשר לכם לפתח הבנה של פשעי סייבר, ושל עקרונות וטכנולוגיות אבטחה שבשימוש על מנת להגן על רשתות ונכסים ארגוניים. הקורס משלב למידה תיאורטית ומעשית של כלי תקיפה והגנה.

מבין נושאי הקורס:

  • ניתוח מתקפות סייבר

  • מבוא לקריפטוגרפיה

  • חתימה דיגיטלית וסרטיפיקטים

  • Kali Linux

כשם שיותר ויותר אנשים, תהליכים, נתונים ודברים הופכים למחוברים עוד יותר, הדרישה למומחי אבטחה הולכת וגוברת. הקורס כולל מגוון נושאים המעסיקים מומחי אבטחה המגנים על נכסים ארגוניים, והיכרות עם הכלים העומדים לרשותם על מנת להגן מפני האקרים.

תכנית הלימודים של סיסקו שמה דגש על פיתוח חשיבה לוגית, הן מנקודת המבט של תוקף, והן מנקודת המבט של מגן סייבר.

 

מחזור א׳:

החל מה-01/07/19 ועד ה-14/07/19 בין השעות 9:00-13:00.

 

מחזור ב׳:

החל מה-15/07/19 ועד ה-28/07/19 בין השעות 9:00-13:00.

מהנדס Linux צעיר

ההתרחבות של הקוד הפתוח בתעשייה מגדירה מחדש מגוון של משרות IT ככאלה המצריכות מיומנויות Linux. ידע ב-Linux מהווה בסיס חשוב לתלמידים המתעניינים במחשוב ענן, לוחמת סייבר, רשתות, תכנות, פיתוח תוכנה, מערכות מידע, נתוני ענק, והאינטרנט של הדברים ועוד. 

תכנית ההכשרה מהנדס Linux צעיר פותחה עבור תלמידים המעוניינים לרכוש ידע וניסיון ב-Linux . ניסיון מעשי ב-Linux מעניק יתרון משמעותי למועמדים בקבלה למרבית משרות ה-ICT המתפרסמות כיום. 

הפריסה של מערכות Linux רחבה היום יותר מאי פעם: מהטלפון הסלולרי בכף ידך, דרך מערכות קצה ומערכות לניהול בסיסי נתונים, ועד להפעלה של מחשבי על: Linux מריצה כיום 99.6% ממחשבי העל המהירים ביותר בעולם, ובשימוש ע"י תאגידי ענק כגון פייסבוק, גוגל, אמזון, נאס"א, טסלה ומיקרוסופט.

מחזור א׳:

החל מה-01/07/19 ועד ה-14/07/19 בין השעות 9:00-13:00.

 

מחזור ב׳:

החל מה-15/07/19 ועד ה-28/07/19 בין השעות 9:00-13:00.

רישום לקורסים

ניתן להירשם לקורסים באמצעו טופס רישום מקוון או בשיחת טלפון. תלמיד רשאי להירשם לקורס אחד בלבד.

בחרו באפשרות הרישום המועדפת.

שימו לב - בטופס התשלום המקוון יש ללחוץ פעם אחת בלבד על כפתור ה״לתשלום״.

או השאירו את פרטיכם לרישום בשיחת טלפון: