אז מה תרצה להיות?

בואו לבחור את הקריירה שלכם בהיי-טק. סיום בהצלחה של קורסי היי-טק ורכישה של תעודות הסמכה בינאלומיות מעידות בפני מעסיקים פוטנציאליים על הידע והניסיון המעשי שרכשתם, כמו גם על השאפתנות שלכם ועל הרצון שלכם להמשיך ללמוד, לגדול ולהשתפר כל הזמן. תעודות סיום והסמכה מעניקות יתרון תחרותי משמעותי למועמדים בקבלה למגוון משרות IT. 

לא משנה באיזה שלב אתם נמצאים כעת בחיים, בין אם אתם בוגרי לימודים אקדמיים, מהנדסים, סטודנטים, חיילים משוחררים או אפילו צעירים המועמדים לגיוס או לשירות לאומי, רכישת הסמכה טכנולוגית יוקרתית תעניק לכם יתרון תעסוקתי בולט על פני קבוצת השווים שלכם, בכל גיל ובכל שלב בחיים. אם אתה לא עובדים במה שאתם רוצים לעבוד - אל תבזבזו את הזמן שלכם על משרות שלא מקדמות אתכם - הן לא מספיק מתגמלות, ויותר מזה - הן לא מעניקות לכם ניסיון מעשי כשם שהשנים חולפות. בחרו בתכנית ההסמכה המתאימה לכם - והתחילו לבנות את הקריירה שאתם אוהבים כבר היום! 

הסמכות טכנולוגיות יכולות גם לסייע לכם בשיפור תנאי השכר שלכם, בקידום, ואפילו במעבר למשרה בכירה ומתגמלת יותר. בעידן המידע בו אנו חיים - ידע הוא כוח. אז בחרו עוד היום המומחיות שאתם רוצים לרכוש - והתכוננו לעבוד במשרה שאתם רוצים.

 

 מסלולי לימוד שיקחו אותך רחוק

קורסי יסוד 

אם אתם מתכוונים להתחיל את הקריירה שלכם בעולם המחשבים והתקשורת, הקורסים הללו יפתחו עבורכם צהר למגוון מסלולי קריירה, ויעניקו לכם את הידע והמיומנויות הנדרשות לשם כך.

SOHO Networking 
Cisco CCENT
סדנת פיתוח: IoT Fundamentals
Linux Fundamentals
 

מסלולי הכשרה מקצועיים

אם סיימתם קורס יסוד ואתם מוכנים לאתגר מתקדם יותר, הקורסים הבאים הם בשבילכם. בחרו את התחום שתרצו להמשיך להתמקצע בו כדי להפוך להיות טובים ומיומנים יותר וכדי שתוכלו לפתוח בשלב הבא בקריירה שלכם.

CCNA Routing & Switching
CCNA Security
Cisco CCDA
CCNA Data Center
Cisco Cybersecurity Track 
Linux Professional
vSphere 6.5
Python Programming
VCA - Network Virtualization
 

קורסים מתקדמים

קורסי ההמשך המקצועיים מאפשרים לכם להמשיך לטפס לדרגת 'מומחה'. הסמכת 'מומחה' יכולה לפתוח עבורכם דלתות בתעשייה, ו/או לשפר בצורה משמעותית את תנאי השכר שלכם.

Design Professional (CCDP)
CCNP Routing & Switching
VCP - Network Virtualization
OpenFlow
InfiniBand
Data Center Pro

הישארו מעודכנים עם הקורסים החדשים והצעות מיוחדות!

לפרטים נוספים, ייעוץ והרשמה - התקשרו עכשיו!

לפרטים נוספים, ייעוץ והרשמה - התקשרו עכשיו!

03-3723310

רח׳ מוטה גור 5, פתח תקווה.

(צמוד לקניון הגדול)

© 2017 ITQ LTD. All Rights Reserved.

itqcollege. Icons made by Freepik from www.flaticon.com